سطح C :

 

 

سطح B :

 

 

سطح A :

 

 

مشاوره تحصیلی رایگان

استفاده از یک جلسه مشاوره تحصیلی رایگان حلال مشکلات بسیاری از دانش آموزان است.

یکی از مهم ترین چالش های دانش آموزان و خانواده های آنها، ثبت نام مشاوره تحصیلی است. از این حیث داشتن یک جلسه مشاوره تحصیلی رایگان بسیار کارآمد است.

کاربرد مشاوره

بعضی اوقات حتی یک جلسه مشاوره تحصیلی میتواند تا حد زیادی مشکلات فرد را رفع نماید.

البته در بسیاری از اوقات وضعیت تحصیلی افراد نیاز به پیگیری مداوم از سوی یک مشاور تحصیلی متخصص دارد.

در هر دوی این حالات، انتخاب بهترین مشاور تحصیلی یکی از دغدغه های خانواده ها و دانش آموزان به حساب می آید.

شما میتوانید برای دریافت یک جلسه مشاوره تحصیلی رایگان اطلاعات خود را در فرم قرار دهید تا مشاورین تحصیلی موسسه ذهن آتی با مدیریت خانم دکتر زهرا جعفری با شما در اسرع وقت تماس بگیرند.

علاوه بر استفاده از این جلسه رایگان و پاسخ به سوالات تان، شما میتوانید از طرح های مشاوره ای مرکز ذهن آتی مطلع شوید و در صورت نیاز اقدام به ثبت نام در این مرکز نمایید.

شما میتوانید پاسخ به سوالاتتان را در این جلسه به صورت مشاوره تحصیلی تلفنی دریافت نمایید.

مشاوره تحصیلی رایگان تلفنی و حضوری

همچنین میتوانید به صورت حضوری در دفتر تهران و اصفهان با درییافت وقت قبلی حضورا یک جلسه مشاوره ای رایگان با مشاورین مجموعه ذهن آتی داشته باشید.

خانواده ها نیز میتوانند در صورت تمایل مشخصات خود را در فرم زیر قرار دهند تا مشاورین مجموعه ما با شما تماس بگیرند و در مورد وضعیت تحصیلی فرزندتان به شما مشاوره تحصیلی رایگان بدهند.

اگر میخواهید امکاناتی برای ارتقا وضعیت تحصیلی تان تهیه کنید حتما پیش از این کار با یک مشاور تحصیلی مشورت کنید تا با یک جلسه مشاوره تحصیلی، نیاز های واقعی شما مشخص شده و هزینه بیهوده ای انجام ندهید. شما میتوانید با این کار در هزینه های کنکور خود صرفه جویی نمایید و از این طرق به خانواده خود کمک کنید.

با توجه به ازمون برگزار شده و تحلیل داده ها دانش آموزان در سه سطح A B C دسته بندی می شوند که مسیر هر کدام برای موفقیت در کنکور با دیگری متفاوت می باشد . لطفا تا انتهای ویدیو ها همراه ما باشید.

تخصص ما، آزمودنی است.

مشاوره کنکور در اصفهان

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است