درباره ما
به ذهن آتی خوش آمدید

زهرا جعفری و تیمش را بهتر بشناسیم.

یکی از معروف ترین مشاورین کشور در فضای رسانه ای قطعا دکتر زهرا جعفری است.

این روزها اسم های زیادی از مشاورین تحصیلی کشور میشنویم. در این بین نام عده ای از این مشاورین تحصیلی به شکل بیشتر و متفاوتی نسبت به دیگران شنیده میشود.

در این مصاحبه قرار است زهرا جعفری را از زبان خودش بشناسیم.

 • خودتون رو معرفی کنید لطفا.

+ من زهرا جعفری، متولد سال 1377 ورودی 95 دندانپزشکی دانشگاه اصفهان هستم.

 • رتبه کنکور خودت چند بوده؟

+ رتبه 773 سال 95 کنکور تجربی.

 • از چه زمانی وارد کار مشاوره تحصیلی شدید؟

+ من حدودا 7 ساله که کار مشاوره تحصیلی میکنم؛ یعنی از بدو ورود به دانشگاه اما 4 ساله که تیم خودم رو تاسیس کردم و با متد خاص خودمون کار مشاوره تحصیلی رو انجام میدیم.

فعالیت حضوری هم دارید؟

 • اکثرا شما رو در فضای مجازی میشناسیم. کلا کار شما در فضای آنلاینه یا به صورت حضوری هم کار میکنید؟
 • + ما در حال حاضر هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین مشاوره میدیم. ما برای کار مشاوره تحصیلی در تهران و اصفهان دفتر داریم و به صورت حضوری کار میکنیم اما در کل برای همه دانش آموزان در هرجای ایران که باشن خدمت رسانی داریم.
 • کیفیت کدومش بیشتره؟

+ هیچ بقالی که نمیگه ماست من ترشه اما واقعا سیستم ارائه خدمات آنلاین ما انقدر قوی و تخصصیه که هیچ تفاوتی با ارائه خدمات حضوری نداره.

ویژگی های سیستم ذهن آتی

 • یکم در مورد سیستم ارائه خدمات آموزشی تون توضیح میدید؟ چه ویژگی خاصی داره؟

+ما یک اپلیکیشن واسه خودمون داریم که کاملا تخصصیه. یعنی کلا این سیستم برای خود ما نوشته شده و همه آیتم های اپلیکیشن ما برای کار خودمون ایجاد شدن. از فضای مناسب برای جزوه تا روش مطالعه ها و یا کلاس های آنلاین و دوره های دیگه دانش آموزها. بدون قطعی با نت داخلی کار میکنه. برنامه ریزی های مشاور هامون هم تو همون بستر قرار میگیره که خیلی ریز به ریز میتونه هرکس همه برنامه شو ببینه و همونجا گزارش کار بده.

 • تعداد دانش آموزهای شما به نسبت خیلی از مجموعه ها بیشتره. مطمئنید کیفیت ارائه خدمات به همه دانش آموزهاتون بالاست؟

+ بله مطمئنم. سیستم ما از روش های مختلفی با تک تک دانش آموزها و خانواده هاشون راه های ارتباطی داره و به محض اینکه فردی گزارش بده که مشکلی تو هر زمینه ای داره، مشاورین ارشد و یه تیم پشتیبانی و ارزیابی پاسخگو هستند. در کنار اینها دسترسی من به پنل دانش آموز و مشاورش بازه. این یعنی من شخصا میتونم همه گزارش کار ها، برنامه ها و همه خدماتی که به هرکس ارائه شده رو ببینم و کیفیتش رو کاملا میدونم.

 • آیا زهرا جعفری شخصا انقدر وقت میگذارد برای دانش آموزانش؟

+ من و مدیران آموزشی مجموعه، مششاورین ارشد و تیم پشتیبانی همگی این کار رو میکنیم. این کاریه که ما باید انجام بدیم و دقیقا بابت همین کیفیت خوبه که دانش آموز هزینه میکنه.

 • هزینه های مشاوره تون چقدره؟

+ ببین ما واقعا قبل از هر کاری یک جلسه مشاوره رایگان برا فرد قرار میدیم و توی اون جلسه نیاز دانش آموز رو بررسی میکنیم. با توجه به اینکه چه خدماتی لازم داره هزینه اون خدمات رو پرداخت میکنه. ما خیلی اوقات دانش آموزی بهمون مراجعه کرده که اصلا نیازی به هیچ چیزی نداشته ولی اصرار داشته فلان پکیج رو از ما تهیه کنه ولی ما بهش نمیفروشیم.

مشاوره تحصیلی رایگان

 • یعنی یه جلسه مشاوره رایگان برای هرکسی بخواد شما میگذارید؟

+ بله من این مسئله رو وظیفه عمومی خودم میدونم. ما اگر بتونیم با یک جلسه کمکی کنیم خوب چرا انجام ندیم. من میدونم وضع اقتصادی خانواده ها خیلی سخته ولی در حد توانم باید کمک کنم. خواه اون فرد پولی پرداخت کرده باشه یا نکرده باشه.

 • مشاورین تیم تون همگی رتبه برتر هستن؟

+ رتبه هایی هستن که خودمون آموزش هم دادیم بهشون. یعنی هم رتبه برتر هستن هم واقعا آموزش های تخصصی و دوره های مشاوره تحصیلی خاصی رو گذروندن.

 • رتبه برتر هم داشتین تو این سالها؟

+ من صرفا فعالیت تیمم رو رتبه برتر دادن نمیدونم. افتخار من و تیمم اینه هرکسی با هر سطحی اینجا باشه قطعا پیشرفت چشمگیری میکنه اما چون میپرسید باید بگم بیش از 300 رتبه برتر ما توی این سالها داشتیم که توی سایت خودمون قرار میدیم که همه بتونن ببینن.

رضایت دانش آموزان ذهن آتی

 • چجوری مطمئن باشیم دانش آموزهاتون ازتون راضی هستن؟

+ یه پیج اینستاگرام داریم دانش آموزهامون نظرات شون رو به صورت ویدیویی اونجا میگذران. میتونید نظرات شون رو ببینید.

ممنون از وقتی که گذاشتید. امیدوارم شما و تیم تون همیشه همینطور خوب و با کیفیت کار کنید و دانش آموزهاتون موفق باشن.

رتبه های برتر ما

در طول این مدت افتخار ما، موفقیت دانش آموزان ما بوده است. بیش از 350 رتبه زیر هزار کنکور سراسری در این سالها، نشان دهنده نتیجه بخش بودن نحوه کار ماست.

مشاورین رتبه برتر متخصص

مشاورین ذهن آتی علاوه بر رتبه برتر بودن تمامی آموزش های لازم برای مشاوره تحصیلی تخصصی را می آموزند.
این کلید موفقیت شماست.

پیگیری مستمر

پیگیری مستمر نیاز بسیاری از دانش آموزان در مسیر رشد تحصیلی آنهاست. ذهن آتی با مشاورین تحصیلی متخصص پیگیری مستمری از شما خواهد داشت.
عملکرد ما، آزمودنی است
نظرات دانش آموزان ذهن آتی

نظرات دانش آموزان مجموعه ذهن آتی میتواند به شما در انتخاب تان کمک کند. 

ما مفتخر به خدمت رسانی به دانش آموزان کشور در سراسر کشور هستیم. شما هم با نظرات تان، ما و مخاطبان مان را در ارائه خدمات بهتر یاری کنید.

با ما باشید در :
زمینه های فعالیت آذهن آتی

ما در زمینه های زیر در کنار شما هستیم. ذهن آتی، سازنده آینده ای بهتر برای شما

آموزش کسب و کار
آموزش های کسب درآمد از ابتدا و بدون سرمایه اولیه توسط دکتر زهرا جعفری
تدریس آنلاین و حضوری
تدریس های تیم ذهن آتی توسط مدرسین برتر و شناخته شده کشور به صورت آنلاین و آفلاین
مشاوره تحصیلی
مشاوره تحصیلی تیم ذهن آتی توسط رتبه های برتر و آموزش دیده. پیگیری مستمر و روش های مطالعه منحصر به فرد ما کلید موفقیت شماست.
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است